Viva Elektroonika

Ostukorv: 0 tk 0
Tel: 651 50 40 (E-R 9-18)
GSM: 56 983 083 (E-R 9-18)
info@viva.ee
   

Kasvuhoone DELTA 2.1m

Toode lisatud ostukorvi
Tüüp: Polükarbonaadist kasvuhoone
Kogupindala: 5,25 m2
Pikkus: 2,1 m
Tellitav

375 €


Järelmaksu kalkulaator
Maksumus:
Sissemakse:
Periood:
Sissemakse: 0.-
Kuumakse: 0.-

Arvuta näidiskuumakse

%

Kasvuhoone DELTA 2.1m

Kasvuhoone „Delta“ on valmistatud majakese kujulisena tsingitud nelikattorust mõõtmetega 20×20 cm, mis ei kõdune ega roosteta. Tänu kahekaldelisele katusele majakese kujulises polükarbonaadist kasvuhoones on rohkem kasulikku mahtu, kuna kõik taimed kasvavad ülespoole külgseina pidi. Kasvuhoone „Delta“ katuse kaldenurk tagab maksimaalse koguse valgust, mis on niivõrd oluline taimede küpsemise kõikidel etappidel.

Majake kahekaldelise katusega on üks populaarsemaid ja levinumaid kasvuhoonete kujusid. Paljud aednikud soovivad soetada endale majakese kujulise kasvuhoone. Peatab neid vaid see, et kahekaldelisel katusel kuhjub paraku rohkem lund, kui noole- või kaarekujulistel kasvuhoonetel. Et lahendada seda probleemi, kasvuhoone „Delta” on varustatud eemaldatava katusega. Polükarbonaadi paneelid on mõlemalt poolt, katuse täispikkusel, asetatud soontesse. Tõmmates käepidemest, võib ühe või mitu polükarbonaadist paneeli täiesti või osaliselt soontest välja tõmmata.

Suveajal võib kasvuhoone „Delta“ lihtsalt tuulutada eemaldatava katuse abil, mida võib kasutada nii täiendava, kui ka põhilise tuulutamise funktsioonina.
Jättes kasvuhoone talvitama, kindlasti eemaldage täielikult polükarbonaadist paneelid – see vabastab kasvuhoone lumekoormusest. Lumi hakkab langema kasvuhoone sisse, kattes tervet maapinda. See hoiab mulda külmumisest, tagab selle ühtlase niisutamise ja toetab loomulikku mullaviljakust.

Kasvuhoone „Delta” uks jaguneb ülemiseks ja alumiseks osaks, mõlemat võib kasutada täiendavaks tuulutamiseks. Kasvuhoone „Delta” juurde kuuluvas komplektis on tihendusprofiil. Kasvuhoone maksimaalkõrgus on 2,2 m, laius 2,5 m, baaspikkus 2,2 m pikendusvõimalusega sammuga 2,1 m.

Karkass: Tsingitud nelikanttoru
Kasvuhoonemõõtmed (K x L x P): 2,2 x 2,5 x 2,1 m
Kattematerjal: Kihtplastik PC 4mm
Alusraam / Vundament: Ei ole vajalik
Lumekoormus: 180 kg/m²
Lisatoestamine talveks: Ei ole vajalik, kui plaadid on eemaldatud
Lihtne kokkupanek: +