Viva Elektroonika

Ostukorv: 0 tk 0
Tel: 651 50 40 (E-R 9-18)
GSM: 56 983 083 (E-R 9-18)
info@viva.ee
   
Slider Slider

Müügitingimused » Ostuinfo

1. Müügitingimused kehtivad www.viva.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Viva Hulgi OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.viva.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivad õugussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õugusaktid.

3. Veebipood www.viva.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.viva.ee

4. Isikuandmete töötlemine

   a) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

   b) Veebipoel www.viva.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

   c) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

   d) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.viva.ee (link otsepostituse mooduli juurde)

   e) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.